Interaktyvus Vilniaus rajono investicijų žemėlapis yra pritaikytas Vilniaus rajonui „Google maps“ žemėlapis su papildomais funkcionalumais. 

Žemėlapį sudaro:

Žemėlapyje pažymėtos svarbiausios investicijos Vilniaus rajone nuo 2004 m. (daugiau kaip 800 objektų). Pradiniame lange yra parodyta tik maža dalis objektų siekiant neapkrauti žemėlapio sistemos  (50 objektų).

Norint pamatyti visus arba tik dominančius objektus reikia naudotis investicijų filtru (dešinėje). Objektus galima filtruoti pagal seniūniją, objektų tipą ir įgyvendinimo metus. Priklausomai nuo filtro nustatymų keičiasi žemėlapyje objektų piktogramos ir objektų sąrašas (dešinėje). Objektų sąraše esantys objektai yra rikiuojami nuo didžiausios iki mažiausios projekto vertės.

Visus vienos seniūnijos objektus galima pamatyti paspaudus žemėlapyje ant seniūnijos arba pasirinkus objektų filtre seniūniją.

Objektų filtre pasirinkus vieną ar kelis objektų tipus – žemėlapyje ir objektų sąraše bus rodomi tik tų sričių investiciniai objektai visose Vilniaus rajono seniūnijose, pvz., tik švietimo ir sporto objektai.

Objektų filtre pasirinkus įgyvendinimo metus - žemėlapyje ir objektų sąraše bus rodomi tik pasirinktais metais įgyvendinti projektai. Galima pasirinkti metų rėžį.

Kelis objektų filtro nustatymus galima pasirinkti vienu metu, pvz. 2012-2014 m. įgyvendintas švietimo investicijas Avižienių seniūnijoje. Taip pat per paiešką galima surasti norimą objektą įvedus raktinį žodį.

Norint anuliuoti visus objektų filtro nustatymus arba grįžti į pradžią, reikia paspausti ant Vilniaus rajono herbo (viršuje).

Paspaudus žemėlapyje arba objektų sąraše ant piktogramos atsidarys objekto aprašymo langas, kuriame pateikta trumpa informacija apie investicinį projektą ir objekto nuotraukos. Nuotraukas galima išdidinti paspaudus ant miniatiūrų.

Naudojantis žemėlapio navigacija (kairėje), galima priartinti arba nutolinti žemėlapio vaizdą, įjungti ortofoto, naudoti funkciją „Google Street View“.

Kilus klausimų arba pastebėjus klaidą, prašome pranešti apie tai el. paštu vrsa@vrsa.lt .

Pastaba! Naudojantis žemėlapiu patariame nustatyti aukštesnę ekrano rezoliuciją.